O MNĚ

 

Kdo je vlastně T/3

Jsem učitelskej. Když jsem dodělal maturitu v Moravském Krumlově, šel jsem na pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně se specializací Učitelství pro I. stupeň základních škol. Také jsem pět let učil u nás doma - na škole v Moravském Krumlově. Moji kantorskou praxi přerušila na rok vojna. Na malotřídní škole v Bohuticích, kterou jsem coby řídící vedl, jsem byl následujících sedm let. 

V roce 2006 jsem kandidoval a byl jsem zvolen do funkce místostarosty města Moravský Krumlov. No a v dalších volbách jsme se stal starostou. Moji velkou zálibou je sport, vážně. :-) Hrával jsem aktivně basketbal a fotbal. Na přelomu tisíciletí jsem trénoval dívčí mládežnické basketbalové týmy, deset let do roku 2020 jsem předsedal fotbalovému klubu. V obou sportech jsem držitelem trenérských licencí,  u fotbalu profi A licence.

     Tomáš Třetina  
     

   

 
Tomáš Třetina  

T/3 a lidi kolem mě

Tady jsem se narodil, tady jsem vyrostl a tady žiji. Chci, aby tu spokojeně žily i mé tři dcery. Aby tu nalezly svou budoucnost a nemusely se stěhovat do jiného regionu nebo většího města. Dělám proto maximum jako starosta druhého největšího města v regionu - Moravského Krumlova. 

Miluji svou rodinu, ale bez skvělého moravského vína by byl můj život bez jiskry a bez šťávy. Pozor, když bude třeba, tak na kytaru zahraju nejen stánky, ale i krásné moravské pesničky. Nejvíce si dnes  odpočinu u dobré knihy, protože to je okamžik, kdy mohu odložit telefon a zavřít dveře do pokoje.

 

   

       

T/3 a Znojemsko

Můj region je Znojemsko. Narodil jsem se zde a na svoje kořeny jsem náležitě  pyšný. Náš region je unikátní - leží na rozhraní Moravy, Rakouska a Čech. Má hodně z Moravy, ale i z Vysočiny. To mu dává velkou výhodu při jeho rozvoji. Jen toho využít. 

Mojí snahou je, aby nejen Moravský Krumlov, ale i celé Znojemsko, bylo silným a nezávislým regionem. Celý život vkládám do jeho rozvoje své ambice a svou budoucnost. Znojemsko má svůj půvab, poetiku a zároveň dokáže být velmi rázovité. Jednoduše, mám to tu rád a chtěl bych budoucím generacím zachoval jeho členitost, nezávislost a originalitu.

  Tomáš Třetina     

 

Kalendář

Newsletter

Tomáš Třetina

tel.: 606 735 207 

e-mail: tomas.tretina@top09.cz  

TOP09

Opletalova 1603/57 110 00 Praha 1